
Ремкомплект на магнітах для LED світильника 24Вт 170-265V 6500k d-195мм/LMA9206
130 ₴
- Готово к отправке
- Код: LMA9206
+380 (50) 910-28-11
СвітланаУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LED-модуль ремкомплект 24w 170-265V для світильників.6500k Діаметр 195мм.Світодіодний модуль 24W / 6500K на магніті - це гарне рішення для ремонту перегорівшого світлодіодного світильника або удосконалення старих світильників. Модуль має тонкий корпус, що дозволяє його встановити майже в будь-який плафон. На зворотній стороні встановлені магніти, що полегшує монтаж. Модуль має температуру освітлення - 6500К. Основа виконана з металу розсіювач с пластику. Живлення світлодіодного модуля 170-265v
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lemanso |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Светодиодный модуль |
| Количество цветов | 1 |
| Количество светодиодов | 24 шт |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая гамма | Холодный белый |
| Угол свечения | 180 град. |
| Степень защиты IP | 20 |
| Напряжение | 220 В |
| Максимальная мощность | 24 Вт |
| Световой поток | 2160 лм |
| Цветовая температура | 6500K |
| Габариты | |
| Диаметр | 195 мм |
Информация для заказа
- Цена: 130 ₴

