
Ремкомплект на магнітах для LED світильника 72Вт 170-265V d-305мм/LMA9211
370 ₴
- Готово к отправке
- Код: LMA9211
+380 (50) 910-28-11
СвітланаУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LED-модуль ремкомплект 72w 170-265V для світильників. Діаметр 305мм.Світодіодний модуль 72W на магніті - це гарне рішення для ремонту перегорівшого світлодіодного світильника або удосконалення старих світильників. Модуль має тонкий корпус, що дозволяє його встановити майже в будь-який плафон. На зворотній стороні встановлені магніти, що полегшує монтаж. Модуль має три температури освітлення - 2700/4500/6500К (змінюється вимикачем) Основа виконана з металу розсіювач с пластику. Живлення світлодіодного модуля 170-265v
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lemanso |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Светодиодный модуль |
| Количество цветов | 1 |
| Угол свечения | 180 град. |
| Степень защиты IP | 20 |
| Напряжение | 220 В |
| Максимальная мощность | 72 Вт |
| Световой поток | 6780 лм |
| Габариты | |
| Диаметр | 305 мм |
Информация для заказа
- Цена: 370 ₴