
Ремкомплект на магнітах для LED світильника 24Вт 170-265V 6500k d-195мм/LMA9206
130 ₴
- Готово до відправки
- Код: LMA9206
+380 (50) 910-28-11
СвітланаУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED-модуль ремкомплект 24w 170-265V для світильників.6500k Діаметр 195мм.Світодіодний модуль 24W / 6500K на магніті - це гарне рішення для ремонту перегорівшого світлодіодного світильника або удосконалення старих світильників. Модуль має тонкий корпус, що дозволяє його встановити майже в будь-який плафон. На зворотній стороні встановлені магніти, що полегшує монтаж. Модуль має температуру освітлення - 6500К. Основа виконана з металу розсіювач с пластику. Живлення світлодіодного модуля 170-265v
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 24 шт. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Кут свічення | 180 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 24 Вт |
| Світловий потік | 2160 лм |
| Колірна температура | 6500K |
| Габарити | |
| Діаметр | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴

