
Ремкомплект на магнітах для LED світильника 18Вт 170-265V 6500k d-156мм/LMA9205
110 ₴
- Готово до відправки
- Код: LMA9205
+380 (50) 910-28-11
СвітланаУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED-модуль ремкомплект 18w 170-265V для світильників.6500k Діаметр 156мм.Світодіодний модуль 18W / 6500K на магніті - це гарне рішення для ремонту перегорівшого світлодіодного світильника або удосконалення старих світильників. Модуль має тонкий корпус, що дозволяє його встановити майже в будь-який плафон. На зворотній стороні встановлені магніти, що полегшує монтаж. Модуль має температуру освітлення - 6500К. Основа виконана з металу розсіювач с пластику. Живлення світлодіодного модуля 170-265v
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 18 шт. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Кут свічення | 180 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 18 Вт |
| Світловий потік | 1620 лм |
| Колірна температура | 6500K |
| Габарити | |
| Діаметр | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴

