
Ремкомплект на магнітах для LED світильника 48Вт 170-265V d-267мм/LMA9210
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: LMA9210
+380 (50) 910-28-11
СвітланаУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED-модуль ремкомплект 48w 170-265V для світильників. Діаметр 267мм.Світодіодний модуль 48W на магніті - це гарне рішення для ремонту перегорівшого світлодіодного світильника або удосконалення старих світильників. Модуль має тонкий корпус, що дозволяє його встановити майже в будь-який плафон. На зворотній стороні встановлені магніти, що полегшує монтаж. Модуль має три температури освітлення - 2700/4500/6500К (змінюється вимикачем) Основа виконана з металу розсіювач с пластику. Живлення світлодіодного модуля 170-265v
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кількість кольорів | 3 |
| Кут свічення | 180 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 48 Вт |
| Світловий потік | 4320 лм |
| Габарити | |
| Діаметр | 267 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴